Spotkania chorych

Opole – spotkanie koła chorych przy PSCH Hashimoto

Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hashimoto  zaprasza  na spotkanie chorych, które odbędzie się dnia 30.03.2015r.   o godz. 16   ul. Żeromskiego 3  w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych  w Opolu. Cykl spotkań   – „Diagnoza Hashimoto i co dalej ? ” Wstęp wolny . W spotkaniu weźmie udział : • mgr Iwona Wierzbicka – dietetyk kliniczny  z  wykładem „Dieta w chorobie Hashimoto i innych chorobach autoimmunologicznych – jak wyciszyć stan zapalny i autoagresję” Spotkanie poprowadzą mgr Małgorzata Krupot – lider  opolskiego koła chorych przy PSCH Hashimoto oraz  Jadwiga Białobrzeska-Urbańczyk   – prezes   PSCH Hashimoto Serdecznie zapraszamy ! Zgłoszenia  prosimy przesłać   na e-mail:  opole@stowarzyszenie-hashimoto.pl Ze względu na ograniczona ilość miejsc  uczestników przyjmujemy wg kolejności zgłoszeń.