Profilaktyka zdrowotnaTargi Gluten Free EXPO IIIWażne wydarzenia

1-szy dzień na targach Guten Free EXPO III za nami

PSCH Hashimoto na  targach GlutenFree EXPO III 4  Pierwszy dzień targów  Gluten Free Expo za nami.  Nasz udział zorganizowały i  uczestniczyły  w nim  członkinie warszawskiego koła PSCH Hashimoto Justynę Salamonowicz- Gustaw , Jolę Gawedę i Ewę Trusewicz oraz  Prezes Stowarzyszenia Jadwigę Białobrzeską – Urbańczyk

Nasze stanowisko  odwiedziło ok     200 osób . Ponad 110 osób  skorzystało  z zorganizowanego    bezpłatnego USG tarczycy z okazji  Tygodnia tarczycy  przez nasze stowarzyszenie.

Badanie zostało  wykonane  bezpłatnie  przez  dr  Marcina Grzebyka z Centrum USG i Elastrografii  na  udostępnionym bezpłatnie ultrasonografie dzięki uprzejmości  firmy  Spotmed  osobiście dostarczonym przez jego Prezesa  mgr inż. Piotra Skorga, za co obu Panom  serdecznie dziękujemy za serce i oddany chorym swój prywatny czas !