Zostań Członkiem Stowarzyszenia! Dołącz do nas!

Podczas Konferencji pieczę nad naszym stoiskiem sprawowała Małgorzata Berkowicz. Małgosiu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie. Małgorzata razem z Katarzyną Kopeć przyjmowały również deklaracje członkowskie od osób, które chcą zostać Członkiem Stowarzyszenia i wspomóc nasze działania. Tylko w trakcie trwania Konferencji dołączyło do nas 15 nowych osób.

IMG_1998 — kopiafot. Alicja Drożdżek

Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ Stowarzyszenie nie może istnieć bez Członków. Wszystkie działania, które wykonujemy finansowane są ze składek członkowskich. Dlatego, jeśli chcesz do nas dołączyć i zrobić coś dobrego dla siebie i innych – serdecznie zapraszamy! Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce „Członkowie”.

Chcemy również bardzo podziękować obecnym Członkom! Bez Was nie dalibyśmy rady.

IMG_2562fot. Alicja Drożdżek

Jeśli masz pomysł na działania, które może organizować Stowarzyszenie to odezwij się do nas. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego dla chorych na Hashimoto.

IMG_2061fot. Alicja Drożdżek