AktualnościProfilaktyka zdrowotnaWażne wydarzenia

Walne Zebranie Członków – zmiany, zmiany, zmiany

22 kwietna 2018 roku o godzinie 12.00 w Warszawie odbyło się

Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto.

Dziękujemy osobom, które tego dnia były z nami oraz tym, które przekazały swój głos. Pozwoliło to podjąć ważne dla przyszłości Stowarzyszenia decyzje, w tym zmiany w Statucie, które otwierają nam nowe możliwości działania.

Spotkanie zaczęło się od przywitania wszystkich gości  przez Prezes Stowarzyszenia Justynę Salamonowicz – Gustaw, która przedstawiała bieżące działania i plany Stowarzyszenia na 2018 rok (a jest ich naprawdę sporo, o wszystkim będziemy na bieżąco informować).

Następnie podjęto uchwałę o  zatwierdzeniu sprawozdania finansowego i i merytorycznego za 2017 rok.

Jak już wspominaliśmy nastąpiło kilka istotnych zmian, oprócz uchwalenia nowego Statutu, nastąpiło  obniżenie składki członkowskiej!  Miło nam również poinformować, że do  naszego Zarządu dołączyła Małgorzata Berkowicz, która została nowym Wiceprezesem Stowarzyszenia.

Dziękujemy również Pani Mecenas Renecie Skowronek-Kiesio oraz Panu Mecenasowi Ernestowi Cichowiczowi za pomoc przy pracy nad nowym statutem oraz nad czuwaniem, aby Walne Zebranie odbyło się zgodnie z wymogami prawnymi.

Poniżej krótka fotorelacja z Walnego Zgromadzenia Członków.

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto.

Polskie Stowarzyszenie Hashimoto

Polskie Stowarzyszenie Hashimoto.2