Polskie Stowarzyszenie Hashimoto w Radio Kraków

Dnia 21 czerwca 2018 roku Wiceprezes naszego Stowarzyszenia, ekspert z dziedziny dietetyki mgr Małgorzata Berkowicz została zaproszona do Radia Kraków. Wraz z prowadzącą program Anną Piekarczyk oraz doktorem nauk medycznych Jackiem Pantoflińskim – endokrynologiem z Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie rozmawiali w audycji    „Przed Hejnałem” o chorobie Hashimoto, podstawowej diagnostyce, objawach oraz o diecie.
Szerzenie wiedzy na temat choroby Hashimoto stanowi ważny element działalności Stowarzyszenia.

Wiceprezes Stowarzyszenia Hashimoto Małgorzata Berkowicz wraz z doktorem Jackiem Pantoflińskim – endokrynologiem z Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Dziękujemy Radio Kraków za zaproszenie do wzięcia udziału w dyskusji.