Władze

Justyna Salamonowicz-Gustaw – Prezes Zarządu

Justyna Salamonowicz-Gustaw

dietetyk, doradca żywieniowy, nauczycielka jogi i relaksacji, założycielka poradni i bloga Kod Równowagi.
Autorka w prasie branżowej, recenzentka polskiej wersji książek Izabeli Wentz. Występuje w mediach i na konferencjach. Jest mentorką w Programie BwKR. Promotorka zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety. Prowadzi warsztaty i kursy. Sama choruje na Hashimoto od wielu lat i uważa, że ta choroba zmieniła jej życie … na lepsze. Uważa, że każdą słabość można przekuć w sukces.
Prywatnie stara się żyć w duchu slow life w wielkim mieście.

Małgorzata Berkowicz – Wiceprezes Zarządu

specjalista ds. żywienia, V-prezes Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto. Prowadzi poradnię Aaron Natura. Pomaga w zmianie diety i powrocie do zdrowia, szczególnie w chorobach tarczycy i celiakii. Ma tytuł nauczyciela jogi akademickiej i relaksacji, zdobyty na AWF w Warszawie.

Agata Amelczenko – Sekretarz

Komisja Rewizyjna